Miben állunk rendelkezésre? Személyes kérdések megválaszolása, bejelentkezés személyes találkozóra

Kérjük, töltse ki az alábbi adatokat!

A kitöltő személy adatai

Vezetékneve *
Keresztneve *
E-mail címe *
Telefonszáma *
Lakóhelye:
Kinek a nevében jár el?

Személyes kérdések megválaszolása, bejelentkezés személyes találkozóra

Plébánia *
Típus *
Kérdés, kérés vagy
személyes találkozó célja *

Az alábbi lehetőségek közül válassza ki a visszaigazolás módját
Jelen űrlap “BEKÜLDÉS”-ével elfogadom és hozzájárulok, hogy a Budai Szent Imre Plébánia az általam igényelt szolgáltatásokkal kapcsolatban átadott saját és hozzátartozóm személyes adatait a Plébániaablak zárt rendszerében kezelje, a GDPR alapján biztonságosan tárolja és az igényelt folyamatokhoz, szolgáltatásokhoz, megrendeléshez kapcsolódó katolikus egyházi, állami hatósági és nem hatósági eljárások során a katolikus egyháznak és eljáró hatóságoknak, szervezeteknek az igénnyel / megbízással / meghatalmazással kapcsolatos ügyintézésre átadja. Az általános adatvédelmi tájékoztatót (ADATVÉDELMI TÁJÉKOZTATÓ) elolvastam és elfogadom. Jelen jóváhagyásom írásban megküldött egyoldalú nyilatkozatommal bármikor visszavonhatom.
Budai Szent Imre Plébánia
H-1114 Budapest, Himfy u. 9.
+36 30 010-4420 (hivatali időben!)

Templom H-1114 Villányi u. 25. Mobil: +36 30 838 85 73 (misék alatt!)

Plébánia számlaszám: 11711034-20021197

1% Adószám: 19655165-1-43

Az oldal használatához a következő, naprakészen frissített böngészők letöltését javasoljuk